חפש מאמרים:
שלום אורח
25.04.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תרגום נוטריון

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי01/08/2016825 צפיות שתף בפייסבוק

אישור תרגום על ידי נוטריון הינו אחד מן השירותים המרכזיים אותם מספקים הנוטריונים. בין אם אתם נדרשים לבצע תרגום לצורך קבלת אישור ובין אם אתם נדרשים לאשר תרגום, יש לפנות אל נוטריון הדובר את השפה הספציפית בה התרגום נעשה, כמו גם את השפה של המסמך המקורי.

אישור המסמך המקורי

השלב הראשון בקבלת אישור נוטריון בתרגום של מסמך הינו בבדיקה ואימות של המסמך המקורי. בכדי שהנוטריון יוכל לדעת כי המסמך אותנטי, יהיה עליו לבדוק אותו בכלים המקצועיים העומדים לרשותו. לכן, חשוב מאוד להציג את המסמך המקורי, ולמעשה, בלעדיו, לא תוכלו לקבל את האישור הנדרש. רק לאחר שניתן האישור על אמינות המסמך המקורי ניתן לגשת אל מלאכת תרגום נוטריון.

תרגום המסמך

חשוב להבדיל בין תרגום רגיל הנעשה במשרדי תרגום לבין תרגום נוטריון. מעבר לידע בשפה, הרי שלנוטריון יש את הכלים לבצע את התרגום בצורה שהכי משקפת את המסמך המקורי, כולל הסוגיות המשפטיות שבו. במידה ומדובר בשפה שאינה שכיחה, הנוטריון עצמו יפנה אל מתרגם לצורך קבלת תרגום, ועם סיום פעולת התרגום יצהיר המתרגם כי המסמך תורגם בתורה האמינה ביותר והמשקפת ביותר. לאחר חתימת הצהרתו של המתרגם, יוכל הנוטריון לספק את האישור הנוטריוני הנדרש.

לתרגום נוטריוני יש חשיבות גבוהה, על מנת שתוכלו לקבל את האישור הנוטריוני הנדרש, יש לפנות אל נוטריון אשר יוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ובאופן המקצועי ביותר. יש להציג גם את המסמך המקורי וכמובן, להסתייע בשירותי מתרגם של הנוטריוני עצמו- רק באופן זה ניתן יהיה לאשרר את התרגום באופן נוטריוני ולהעניק למסמך את התוקף המשפטי הנדרש לכם, בין אם מדובר בתעודה, חוזה, הסכם או כל מסמך אחר.

 
תגיות המאמר: תרגום נוטריון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס כהן

מאת: הדס כהןספרות01/06/17683 צפיות
אנחנו מכירים את אמזון כחנות הספרים הגדולה בעולם וישראלים רבים יודעים כבר שהיא גם המקום שבו הם יכולים לפרסם את ספריהם בשפות זרות. עקרונית, כל סופר יכול להגדיל את החשיפה של הספרים שלו לקוראים מכל רחבי העולם ולהרוויח עליהם כסף.

מאת: הדס כהןתרגום משפטי02/09/16853 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: הדס כהןכללי02/09/16870 צפיות
אין זה משנה אם אתם לפני לימודים בחו"ל ונדרשים להמציא מגוון מסמכים מאושרים וחתומים, צרכים לתרגם את תעודת הזהות שלכם, מחזיקים ברישיון מקצועי ויש צורך לאשר את התוקף שלו, או שאתם פשוט מבקשים להשתתף במכרז בחו"ל ולוודא שהוא תקף- בכל מקרה יש צורך לעבור דרך משרד נוטריונים ולהשיג את האישור המיוחל חתום.

מאת: הדס כהןכללי01/08/16822 צפיות
לאישורים נוטריוניים חשיבות רבה, הן בשל הצורך שבהם והן בשל פסיקתו של הנוטריון ורמת החשיבות שיש לתפקידו של הנוטריון. לנוטריון תפקיד חשוב במערכות המשפטיות הבינלאומיות, ועל כן, מדובר באחד מן המסמכים החשובים ביותר, להם תוקף משפטי לכל דבר ועניין, לא רק במדינת ישראל, אלא גם במדינות מעבר לים.

מאת: הדס כהןביטוח01/08/16813 צפיות
לצורך קבל שירותי נוטריון בתל אביב חלה עליכם החובה לבדוק היטב אל מי אתם פונים על מנת לקבל את השירות. יש לדעת כי לא כל עורך דין יכול להעניק לכם אישור נוטריוני, ועל כן, הרישיון לספק אישורים אלו, כמו גם היעד והוותק בתחום הינה חשוב. אז כיצד תוכלו למצוא נוטריון בעיר תל אביב ? לפניכם כל מה שחשוב לדעת.

מאת: הדס כהןנשים - אחר30/06/16818 צפיות
כשבוחרים מעצב שיער ומאפרת ליום החתונה צריך להקפיד על בעלי מקצוע שזוהי מומחיותם. עיצוב שיער לכלות ו איפור כלות אינם כמו עיצוב שיער ואיפור ליום-יום ויש להיות בקיאים ומנוסים בתחום כדי להגיע לתוצאות הטובות יותר, שיוציאו ממך את המיטב ויחזיקו מעמד לאורך האירוע כולו. הנה כמה טיפים שחשוב לדעת.

מאת: הדס כהןדיני עבודה30/06/16790 צפיות
אז מי הוא בכלל הנוטריון? מהם תפקידיו? מהם אותם אישורים נוטריוניים? נוטריון הוא עורך דין במקצועו, עורך דין שיכול לאמת מסמכים שונים. מה זה אומר?

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי23/02/16675 צפיות
המושג נוטריון הוא מושג שאדם במשך חייו הבוגרים נתקל לא לפעם ואפילו נדרש במהלך חייו הבוגרים. מה זה אומר?

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי31/01/16636 צפיות
למצוא נוטריון בעיר גדולה כמו תל אביב תל אביב היא עיר גדולה שבה אנו יכולים למצאו מספר מרשים ביותר של מבחר אנשי מקצוע. במיוחד אם אנו מדברים על תחום המשפט והדינים, הרי שאנו בהחלט יכולים לזהות עד כמה יש מספר גדול מאוד של משרדי עורכי דין המספקים שירותים משפטיים לכל דורש.

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי31/01/16626 צפיות
מדוע אישורים מנוטריונים נחוצים כל כך לא אחת אנו רואים כיצד אזרח ישראלי או גוף מסחרי מסוים פונים אל נוטריון ולא אל עורך דין שעוסק בתחומים רגילים, א נקרא לזה כך. נראה כי נושא האישורים שיכול להעניק נוטריון מורשה לפי חוק במדינת ישראל הוא כזה שמציג את השוני בינו ובין עורך דין שמתמחה במשפט מסחרי או בדיני עבודה.

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי02/09/15646 צפיות
כמעט כל אדם נתקל בחייו במצב בו הוא זקוק לאישורים נוטריונים, זה אומר שאותו אדם צריך לאמת מסמך ולוודא שהוא מאושר מבחינה משפטית. כדי לעשות זאת על אותו אדם לפנות אל נוטריון, עורך דין המוסמך למטרות אלו בדיוק ושחתימתו מעניקה תוקף לאמינות של מסמך ולהפיכתו קביל מבחינה משפטית.

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי30/07/15703 צפיות
יש לא מעט מוסדות ומשרדים שמבקשים אישורים נוטריונים עבור מסמכים שונים שמגיעים בשפות זרות. מסמכים כגון מסמכי לידה, תצהירים, דרכונים, תעודות, תעודות פטירה, תעודות נישואין או גירושין, מסמכי בעלות על רכוש והרשימה עוד ארוכה.

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי29/06/15619 צפיות
ראשית נציין שנוטריון הוא אדם העובד בשירות המדינה- לרוב בבתי המשפט וניתן לסמוך על שיפוטו ואמינותו. אישורים נוטריוניים צריך עבור מגוון סיטואציות בחיים. אישורים שכאלו צריך על מנת לקבל ייפוי כוח, לאשר תצהירים, לאשר הסכמי ממון, לבצע תרגום נוטריוני, לערוך צוואה לפי חוק, לאמת הסכמים שונים, לאמת מגוון חתימות, לאשר תצהירים וכדומה, וזאת עבור מגוון סיטואציות שונות מהיום יום בהן ניתן להיתקל כאשר מבקשים למנוע תקלות ולוודא מראש שהדברים מתבצעים בצורה נאותה ויתקבלו לפי חוק. על כל זאת עוזרים לשמור מגוון כללים ו

מאת: הדס כהןייעוץ משפטי31/05/15623 צפיות
אנשים נזקקים לאישור נוטריוני לצורך אימות זהותם, פרטיהם, הצהרותיהם וגם לצרכי תיעוד. חתימה נוטריונית חזקה ותקפה ביתר שאת לעומת חתימת עורך דין. אישורים נוטריוניים ניתנים על ידי מי שהוסמכו לכך. מדובר בעורכי דין עם ותק של 10 שנים לכל המעט. חתימת נוטריון מבטיחה לנזקקים לשירותו כי לא ניתן יהיה לערער על תקפות המסמך או על קבילותו. משקל מיוחד מיוחס לחתימת הנוטריון המאמתת הסכם ממון בין בני זוג לפני חתונתם. על חשיבות חתימה כזאת ניתן ללמוד בעיקר על דרך השלילה, כאשר בעקבות סכסוכים בכלל וגירושין בפרט מתגלעת רי

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2012 Bizcardportal
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported